Apmācība

KRIEVĀNES SLIDOŠANAS/ŠORTTREKA SKOLA BĒRNIEM

Slidot iemācīties var ikviens, bet tas patiesi jāvēlas un jūs paši būsiet pārsteigti, cik brīnumaina var būt slidošana. Brīvības sajūtu, ko sniedz slidošana, nav iespējams salīdzināt ne ar ko citu.

Lai īstenotu klienta vēlmes efektīvi un īsā laika periodā ir svarīgi, attīstīt konkrētā cilvēka izpratni par sajūtām slidojuma laikā.

 

Slidošana ir fizika – nevajag sarežģīt. Ja cilvēks ir vienreiz sapratis un sajutis ko nozīmē pakļauties slīdējumam, inercei, kinētiskajai un potenciālajai enerģijai, centrbēdzes spēkam slidošana kļūst itin vienkārša un viegla.
 
Neviens no mums nepiedzimst par slidotāju, par tādu ikviens var kļūt. Ir cilvēki ar iedzimtām dotībām, kas ļauj trenerim ātrāk iemācīt klientu izjust slīdējumu. Attīstot iedzimtās dotības veidojas talanti.
 
Iemācoties slidošanas pamatprincipus, sarežģītie vingrinājumi kļūst gaužām vienkārši, bet tad svarīgi ir veltītais laiks un pūles sevis pilnveidošanā. Ja cilvēks patiesi vēlas sevi pilnveidot un viņam ir iespēja to darīt – rezultāti ir garantēti.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INDIVIDUĀLĀ SLIDOŠANAS APMĀCĪBA BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM

Slidošana ir lielisks veids, kā izmantot ziemas garos, aukstos mēnešus attīstot savu
fizisko spēku, izturību, ātrumu, koordināciju. Slidošana iekļauj sevī dažādas fiziskās
attīstības īpašības. Slidojot cilvēks norūdās, tā it īpaši var palīdzēt cilvēkiem ar vāju
imunitāti, kā arī slidošana attīsta drosmi, neatlaidību un
mērķtiecību.

« atpakaļ

 
© 2008 Sporta Klubs "KBK Rīga"